Vánoce jsou sice za námi, ale možná že už zase skoro zase před námi. Navíc pořád má někdo z okolí svátek, narozeniny, výročí. Už víte, jaký dárek pro Vaše nejbližší? Deodoranty, ponožky, bačkory, skleničky,… to je přece už nuda. Tak nějakou elektroniku? TV, kávovar, vysavač, iphone,… to je také nuda. A co pro změnu něco jiného? Něco, co není v každém obchodě. Exkluzivní fotoobraz! Na luxusním papíru, s vkusným rámem do starého bytu, či bez rámu do moderního? A s laminací proti prachu a nečistotám? Zavolejte, napište. Poradím, co bude nejvhodnější. Vyberte si v mé galerii fotografíí. Velký výběr rozměrů i rámů. Není to zase tak drahé, jak si myslíte. Jen si pospěšte, výroba není na počkání a času většinou mnoho nezbývá.

pohovka2

 

Vyberte si na prodejních stránkách 23only.com.

Pokud tam není fotoobraz, který mám ve své foto galerii, ale měli byste o něj zájem, napište či zavolejte.

Stačí si:

Vybrat fotografii, která se vám líbí. (Galerie fotografií)

Cena jednoho uměleckého fotoobrazu je 25000,- Kč.

Každou uměleckou exkluzivní fotografii vytiskneme pouze ve 23 kusech. Tím je dáno, že fotoobraz nezdevalvuje. Elektronická podoba nebude k dispozici k prodeji. Druhá jistota je, že tento originál nebude viset v každém obchodě, bytě nebo kanceláři. Třetí jistota je, že dostanete nespornou kvalitu, ať už uměleckou nebo zpracováním.

K ceně je třeba ještě přičíst cenu za vámi vybrané tiskové médium, ať už je to luxusní papír, plátno nebo fotoobraz pod akrylovým sklem, které vytáhne hloubku fotoobrazu. Samozřejmě, že dokážeme poradit, jaký formát fotoobrazu je vhodný. Cena se pohybuje od 800,- až 8500,- Kč za výrobu a materiál.

Pozn.: Cena za tiskové médium je pevná. Není zde žádná přirážka.