Dlouho jsem odolával. Dlouho se rozmýšlel, jestli sem tenhle příspěvek patří.

ANO, PATŘÍ!

Jednoznačně odmítám pedofilní xenofobní Islám v Evropě, potažmo v České republice.

Islám prostě do Evropy nepatří. Není to náboženství míru. Je to státní doktrýna k dobytí světa. Teď už nejde o to, jestli máme svobodu slova a svobodu víry. Islám není víra. Islám je politika. Islám je netolerance, pedofilie, zotročování žen a všech, kteří nevyznávají Islám. Islám je zlo. Stejné zlo, jako je nacismus, fašismus, komunismus…

Nechci uprchlíky v Evropě, ani v Čechách. Proč? Každý uprchlík, který připluje do Evropy, vyznává Islám. Proto tu nechci uprchlíky. Velká většina se z nich nedokáže a hlavně nechce integrovat. Ti, co vyznávají Islám nám tu chtějí vládnout. Chtějí jen brát. Chtějí dávky, byty, auta a naše ženy. Naše muže zotročit. A to já nechci. Nic z toho.

Dětství jsem prožil v komunismu. V 89 jsem byl na Václaváku a společně s dalšími tisícovkami lidí zboural totalitní komunistickou vládu. Byli komunisté zlo? Ano. Ale je to jen slabý odvar toho, co se sem na nás valí. Nikdo z nich nechce pracovat. Jen nakazovat, zakazovat. A mají pomahače. Spoustu pomahačů. Bruselskou byrokracii. Německou kancléřku. Francouzské politiky. Mnohé české politiky. Novináře a neziskovky, placené z našich peněz. A placené velice velice dobře.

Jsem fotograf, umím se dívat okolo sebe a hlavně mám svou hlavu. Svůj rozum. Proto se nechci dožít toho, aby se děti museli ptát, proč jsme nezastavili islámskou invazi do Evropy. Proč teď naše dívky musí chodit zahalené. Proč je můžou jejich muslimští manželé bez obav mlátit. Proč nesmí samy dívky chodit ven… Proč musíme klečet na modlitebních koberečkách. Proč nám zbourali a přestavěli kostely na ošklivé mešity? Proč haleká nějaký vyvolávač svolávání k modlitbě, když jsme tu odjakživa měli naše pohanské bohy, později Krista. Proč se musíme klanět nějakému divnému cizímu náboženství.

A proč už nesmíme fotit to, co nás šíleně baví? Akty, dívky, ženy. Odhalené ženy.

Proč jsme opět nevyhnali Islám, dokud byl čas? Stejně jako naši pradědové, kteří zastavili tureckou invazi do Evropy?

Samá proč. Ano. Je to na zamyšlení pro všechny, kteří mají svoji hlavu a rozum. Kteří se nenechají balamutit novináři spřátelenými s Islámem.

Islám je od nás vzdálený cca 600 až 700 let. V té době jsme měli Karla IV. V té době budoval svou říši v křesťanské Evropě. V té době vybudoval svůj most, později zvaný Karlův. Přebudoval Prahu na kopii Jeruzaléma. Vystavěl Karlštejn. Založil svoji, Karlovu univerzitu. Lidé pod bičem islámu nikdy nic nevymysleli. Nemohli. Nesměli. Proto nemají žádný vynález. Islám nikdy světu nic nedal. Jen nenávist.

Fakt nesnáším falešnou politickou korektnost. Nenazývání věcí pravými jmény. Americkou pruderii. Nezobrazování nahoty na prohnilém facebooku. Mazání komentářů a příspěvků, které se nehodí zrovna do krámu rádoby mocným. Jsem snad proto rasista? Putinovec? Ale kdeže. Jsem velice naštvaný Čech.

 

 

 

2 thoughts on “Nechci islám v Evropě ani v Čechách

  1. náhodou jsem sem zabrousil a příspěvek na mě dýchl palčivou niterností. Ach píchá mě u srdce když to čtu, jak já to vnímám stejně… člověk jako by islám a muslimy rozumem nechápal, ale tak nějak podvědomě to všechno sakra ví, přesně je to popsaný. . . . co je to zač . . . . . ten primitivní humus . . . . . a ten strach z budoucnosti, když se to nechá . . . . . . ach jo . . . . . jenže dokud mý děti, o který se teď musím ještě hodně starat, nevyrostou, nemohu si dovolit hrdinství nebo zviditelňovat se aktivismem – na rozdíl od islámu směřujícím k otevírání očí a mysli, nikoliv sloužícím k oblbování hloupých nedostatečných, omezených či afektovaných idiotů – budoucích muslimů a muslimek :o) PS ten kdo jim slouží, zastává se jich a pomáhá jim v expanzi a kolonizaci, to dělá úmyslně (zlo) a smýšlí tedy jinak nežli já – obráceně – při vědomí toho všeho – nepřátelsky k našemu národu, lidu, rodině, zemi a všemu našemu. Třetí možnost podle mě není – jedná se o válku dvou stran – islám proti všemu ostatnímu. Takoví těží z nedostatku sebeurčení a sebeuvědomění mas. Takoví zaslouží být ukončeni. Na druhou stranu, je možné, že si češi či evropský člověk obecně, zaslouží zánik, hloupne-li v čase skutečně? Když vidím co je dnes možné a co se děje, tak spíš jo. Ach, zas mě píchá u srdce z toho smutku, kam se svět řítí… PS 2: čím to je, že se islám nejlépe roubuje na jižní typy??? ne, vůbec nejsem rasista, vůbec mi nevadí když se evropa trochu zamíchá a ztmavne. Hádanka: Co z toho bude, když se smíchá bílý s tmavým? Bílý už ne, podívej se třeba na dominika z Teplic :o). čus pane neznámý a optimismus (je to v prdeli)

  2. Naprosto s vámi souhlasím , islám je zlo , násilý , neůcta k ženám , středověk . Je mi líto že spousta
    tzv “ sluníčkářů “ se staví na stranu tohoto zla a této temnoty.Oni přece chtěli lásku a mír , ale zastávají se opaku : nenávisti a terroru.Děkují za váš článek.

Comments are closed.